«Миколаївводоканал» заявляє, що водою, яку він подає, можна мити фрукти-овочі та посуд і митися самим (ФОТО)


15:2203.07.2023

Як повідомляло Інше ТВ, вчора, 2 липня, ДУ “Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” заявив, що в системах централізованого водопостачання міст Миколаїв та Снігурівка вода не придатна для питних потреб, приготування їжі, миття посуду, овочів, фруктів, гігієнічних процедур, і може використовуватися тільки для господарсько-побутових потреб.

Сьогодні, 3 липня, МКП «Миколаївводоканал» розмістив в своїх акантах у соцмережах повідомлення, що із перших днів відновлення централізованого водопостачання в Миколаєві на підприємстві наголошували, що «вода, що подається в мережі, – технічна і придатна лише для господарсько-побутових потреб – прання одягу, миття посуду, прибирання та використання в душі й туалеті, пити чи використовувати для приготування їжі її не можна».

«За останні кілька тижнів якість води залишається незмінною. Наразі показники лабораторних досліджень не викликають суттєвого занепокоєння. Від допустимих норм, що встановлені вимогами Державних санітарних норм і правил щодо якості та безпеки води в умовах воєнного стану, перевищено у 2 рази хлориди, що дають солоний присмак; у 1,8 раз жорсткість.

На очисних спорудах підприємства рідина знезаражується, відстоюється та фільтрується. Наразі підприємство не має технічної можливості зробити воду питної якості, але вона цілком придатна для господарсько-побутових потреб», – кажуть в МКП «Миколаївводоканал» і рекомендують вживати лише бутильовану воду.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube