У Миколаєві сова погасила поштові марки, присвячені ГУР (ФОТО)


13:5830.06.2023

Сьогодні, 30 червня, в річницю звільнення острова Зміїний від російських загарбників, у Миколаївському зоопарку відбулось офіційне введення в обіг другого поштового випуску серії «Слава силам оборони і безпеки України», присвяченого діяльності Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Символ ГУР – сова, саме тому цей птах сьогодні приймав участь у погашенні нової поштової продукції.

Про це повідомили в Миколаївському зоопарку, передає Інше ТВ.

Спецпогашення поштових марок відбувалось спеціальним штемпелем «Перший день». Таке спецпогашення відбулось у всіх регіонах України, але лише у Миколаєві був такий незвичний та символічний «представник ГУР», як сова.

Додамо, що поштовий випуск є благодійним. Кошти від продажу нової марки підуть на придбання морського дрону, який захистить українців від російських ракет, запущених з ворожих кораблів.

Тираж поштової марки дорівнює 1 млн. 75 тис. примірників. Номінал марки – F (23 грн) + 7,00 грн благодійний внесок. Кількість марок в аркуші – 5+1 купон. До марки випущено конверт “Перший день”, немаркований художній конверт та художню картку. 

Як повідомляло Інше ТВ, 1 червня у Миколаєві ввели в обіг поштові марки, які надрукували за малюнками дітей (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube