Ще по одній лікарні у Миколаєві та Херсоні стали інфекційними хабами, де будуть приймати пацієнтів з гострими кишковими та іншими інфекційними хворобами


15:3020.06.2023

НСЗУ уклала договір з двома новими лікарнями в Херсоні та Миколаєві на пакет “Готовність закладу охорони здоров’я до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях”.

Це Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб та Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних.

Це посилить спроможність медзакладів  до реагування на можливий спалах інфекційних захворювань, який може спричинити терористичний підрив росіянами Каховської ГЕС, повідомили в МОЗ України, передає Інше ТВ.

Також окремі медзаклади отримають більші оплати за готовність до реагування на надзвичайні ситуації.

Загалом сім лікарень отримають додаткові кошти для реагування на надзвичайні ситуації в зоні катастрофи на Каховській ГЕС. НСЗУ підписала відповідні договори із медзакладами в Херсонській, Миколаївській та Дніпропетровській області:
– Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня
– Міська лікарня № 5 м. Миколаїв
– Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня
– Криворізька інфекційна лікарня №1
– Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського
– Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб;
– Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних.

Ці медзаклади визначили обласні військові/державні адміністрації за погодженням з Міністерством охорони здоров’я.

При оплаті послуг за пакетом “Готовність закладу охорони здоров’я до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях” для перелічених медзакладів застосовуватиметься коефіцієнт 2  з 1 червня по 31 серпня 2023 року. Глобальна ставка  без застосування коефіцієнта становить 1 053 510 гривень на місяць.

Додаткові кошти медзаклади мають спрямувати для реагування на можливий спалах інфекційних захворювань: на придбання лікарських засобів та медичних виробів, які використовуються для профілактики, діагностики та лікування хвороб відповідно до результатів оцінки епідемічних ризиків.

Як повідомляло Інше ТВ, На постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС територіях відкрито інфекційні хаби, які забезпечені швидкими тестами для діагностики холери, – МОЗ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube