“Армія відновлення”: залучені до суспільно корисних робіт українці загалом заробили 200 млн грн


15:1120.06.2023

Держава виплатила 200 млн грн безробітним, які виконують суспільно корисні роботи в межах проєкту “Армія відновлення”. Про це повідомляє УНН з посиланням на Міністерство економіки України.

Проєкт “Армія відновлення” наразі працює у 18 регіонах, до суспільних робіт залучено понад 30 тис. безробітних. З безробітними підписують строковий трудовий договір на період виконання робіт, за роботу вони отримують 6 700 грн в місяць. Види робіт залежать від конкретного регіону, їх потреби визначає керівництво областей.

Лідерами за кількістю залучених безробітних до виконання суспільно корисних робіт є: Полтавська область – 5 434 особи, Харківська область – 5 151 особа, Донецька область – 3 563 особи, Київська область – 3 333 осіб, Чернігівська область – 3 234 особи.

Найчастіше безробітних залучають до розбору завалів житлових будинків, пошкоджених в результаті бойових, розвантаження, фасування і доставки гуманітарної роботи, плетіння маскувальних сіток, консервування їжі для ЗСУ, облаштування блокпостів та укриттів, укріплення дамб, надання соціальних послуг для переміщених осіб і т.д.

Читайте: Армія відновлення. Більше тисячі безробітних залучили до суспільно корисних робіт. Із 270 тис. зареєстрованих© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube