Оперативка по Снігурівській громаді на Миколаївщині: два новозбудованих мости вистояли, вода впала на 4 м 49 см (ВІДЕО)


10:3317.06.2023

Сьогодні, 17 червня, були обстежені мостові переходи біля сіл Василівка та Нововасилівка у Снігурівській громаді, що майже 10 днів були під водою.

Є добрі новини – мости вистояли та проїзд по ним вже відкрито.

Про це повідомив начальник Снігурівської МВА Іван Кухта, передає Інше ТВ.

Станом на 08:00 17 червня рівень води в р. Інгулець знизився на 4 м 49 см. Залишається близько півтора метри, щоб вода повернулася до того рівня, який був до моменту підриву Каховської ГЕС. Наразі вода відійшла від 371 будинку із 375, які зазнали підтоплення.

До електромережі під’єднано ще частину абонентів, робота щодо заживлення триває, проте не всюди є така технічна можливість, адже фахівці філії “Миколаївобленерго” ще проводять ремонтні роботи пошкодженого обладнання.

Почалось буріння першої свердловини в місті Снігурівка, всього планується збільшити кількість нових свердловин щонайменше до 6, щоб в майбутньому покращити стан водопостачання та якість води. Забезпечено підвіз води в різних районах міста, встановлено нові накопичувачі в декількох районах міста. Працюють бювети, де люди можуть придбати питну очищену воду. Продовжує роботу мобільний пральний комплекс, послугами якого вже скористалися до 200 осіб.

Продовжується доставка води, продуктів харчування, речей першої необхідності в постраждалі населені пункти.

Працівниками міської ради здійснюється візуальне обстеження будинків, постраждалого житла та майна громадян внаслідок підтоплення. Обстежено понад 200 домоволодінь. Влада Снігурівської громади працює з донорами стосовно можливості встановлення модульних будинків та грошових виплат від міжнародних організацій постраждалим від надзвичайної ситуації.

Як повідомляло Інше ТВ, станом на 08:00 16 червня рівень води в р. Інгулець знизився на 4 метри. Наразі рівень води все ще залишається на позначці 2-х метрів до нормального рівня, який був до підтоплення. Вода відійшла від 355 будинків з 375 затоплених.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube