Оперативка по Снігурівській громаді на Миколаївщині: рівень води впав на 4 м, вода відійшла від 355 будинків


09:2216.06.2023

Станом на 08:00 16 червня рівень води в р. Інгулець знизився на 4 метри. Наразі рівень води все ще залишається на позначці 2-х метрів до нормального рівня, який був до підтоплення.

Вода відійшла від 355 будинків з 375 затоплених

Про це повідомив начальник Снігурівської МВА Іван Кухта, передає Інше ТВ.

Проводяться ремонтні роботи пошкодженого внаслідок надзвичайної ситуації дорожного покриття біля Афанасіївка. Ведеться робота щодо заживлення абонентів до електромережі. Енергетики здійснюють ремонт пошкодженого обладнання.

Геологічно-розвідувальні роботи стосовно технічної можливості буріння нових артсвердловин по м. Снігурівка продовжуються. Забезпечено підвіз води в різних районах міста, також з 08:00 до 18:00 працюють бювети, де люди можуть придбати питну очищену воду.

Вчора у Снігурівці розпочав роботу мобільний пральний комплекс. За вчорашній день, з 13.00 до 20.00 години, безкоштовною мобільною пральнею вже скористалися 78 снігурівчан.

Продовжується доставка води, продуктів харчування, речей першої необхідності в постраждалі населені пункти.

Комісії фіксують завдану шкоду внаслідок підтоплення та складають акти про обстеження постраждалого житла та майна громадян.

Як повідомляло Інше ТВ, станом на 08:00 15 червня рівень води в р. Інгулець знизився на 3 м 41 см, вода відійшла від 272 будинків.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube