Сформовані на Миколаївщині виїзні оперативні бригади ЦКПХ контролюватимуть епідситуацію у підтоплених районах Херсонщини – МОЗ


15:2213.06.2023

Сформовані на Миколаївщині виїзні оперативні бригади Центру контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ) проводитимуть посилений контроль епідемічної ситуації у підтоплених районах Херсонщини.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, передає Інше ТВ.

 «Наразі на Херсонщині не зареєстровано спалахів інфекційних хвороб. Але забезпечити готовність медичної системи та центрів контролю та профілактики хвороб Херсонщини і сусідніх областей до миттєвої реакції на ймовірне погіршення епідеміологічної ситуації – пріоритетне завдання для МОЗ», – зазначив заступник міністра, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. 

Фахівці Миколаївського Центру контролю та профілактики хвороб вже проводять моніторинг води поверхневих водойм, колодязів, свердловин, води централізованих мереж. Станом на 12 червня у поверхневих водоймах зафіксовано значне перевищення мікробіологічних показників, тому використовувати таку воду для господарських потреб та обробки харчових продуктів, а також купатися у такій воді – заборонено. 

Спеціалісти Центру контролю та профілактики хвороб під час роботи з населенням на Херсонщині забезпечуватимуть мешканців засобами для дезінфекції води та поверхонь у приватних будинках, які зазнали підтоплень. 

Крім того, на базі однієї з лікарень Миколаївщини розгорнуто інфекційний хаб, де прийматимуть пацієнтів з гострими кишковими й іншими інфекційними хворобами. Також на Миколаївщині та Херсонщині підготовлено запас таблеток для дезінфекції питної води – їх вистачить для забезпечення мешканців Херсонщини щонайменше на кілька місяців. 

Як повідомляло Інше ТВ, Лікарні Миколаївщини, Херсонщини та Дніпропетровщини стануть хабами при потенційних спалахах інфекційних хвороб – Віктор Ляшко побував у Миколаєві (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube