Чотирилапий миколаївський морпіх «Цезарь» – має поранення, але продовжує службу (ФОТО)


07:3304.06.2023

Миколаївець на псевдо «Космос» з травня 2022 року боронить Україну у складі 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. Його вівчарка «Цезарь» пліч-о-пліч з ним у всіх бойових операціях.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці 36 ОБрМП, передає Інше ТВ.

Разом з побратимами-морпіхами пес приймав участь у звільненні правобережжя Херсонщини. Зокрема, знайшов три ворожі розтяжки та вчасно попередив про них наших воїнів. Має кульове поранення, яке отримав під час розвідки боєм підрозділу.

– Одного разу під Авдіївкою наша група попала в оточення. Хлопці з аеророзвідки помітили собаку та допомогли нам вийти з оточення неушкодженими. Якби не «Цезарь», то легко б могли сплутати з ворогом, – відмітив «Космос».

Наразі, оклигавши після поранення, пес-побратим продовжує нести службу у колективі морських піхотинців, покращуючи морально-психологічний стан бійців.

Як повідомляло Інше ТВ, «Психотерапевт з 3-ю групою з електробезпеки»: «Укренерго» показало кішку Азу, яка на підстанції разом з енергетиками вже пережила 9 російських атак (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube