На Миколаївщині відзначили 6-річчя Першого Міжнародного фестивалю повітряних зміїв та День захисту дітей (ФОТО)


08:5002.06.2023

З 28 травня по 1 червня 2023 р. в Ольшанському Миколаївського району Українська Асоціація Повітряних Зміїв відзначила День захисту дітей і 6-річчя першого в історії України Міжнародного фестивалю повітряних зміїв Tryhutty International Kite Festival 2017, головна подія якого проходила саме у с. Трихати Ольшанської ОТГ.

Про це повідомили в Українській Асоціації Повітряних Зміїв, передає Інше ТВ.

Під керівництвом чемпіонки України з кайт-флаїнґу Дар’ї Старинець, за підтримки віце-президента Асоціації Леоніда Бройтмана з Кам’янського Миколаївський обласний клуб “Mykolaiv Kite Team” провів запуски повітряних зміїв різних типів. Поряд із здійманням плоских кайтів класичних моделей спортсмени клубу майстерно управляли шоу-кайтами. З врахуванням питань безпеки захід пройшов без попереднього анонсування та запрошення глядачів.

«Це фактично перші офіційні польоти Української Асоціації Повітряних Зміїв на території України з почату повномасштабної війни торік. Спортсмени нашої Асоціації, які стали вимушеними біженцями в європейських країнах, продовжили участь у міжнародних фестивалях повітряних зміїв вже з квітня 2022 року, привертаючи увагу іноземців по всьому світу до нашої країни та страждань нашого народу. Дуже приємно, що саме обласний клуб Дар’ї Старинець “Mykolaiv Kite Team” почав відродження льотних традицій в Україні після року «простою» і саме в одному з основних місць, де зароджувалася наша Асоціація. Символічно, що це відбулося на честь Міжнародного дня захисту дітей. Порадувала велика кількість малечі на запусках. Прийшов час ще раз нагадати світу, що у війні страждають діти, наше майбутнє, і загалом багато кайт-флаєрів залишилися в Україні», – зазначив віце-президент Леонід Бройтман.

Нагадаємо, у 2017 році саме Дар’я Старинець стала обличчям першого фестивалю Tryhutty IKF, а згодом очолила Миколаївську обласну філію Української Асоціації Повітряних Зміїв з центром в Ольшанському.

Як повідомляло Інше ТВ, 25 березня цього року на пляжі «Стрілка» в Миколаєві миколаївська команда KiteWings, яку знають у всьому світі усі кайт-флаєри, відкрила сезон-2023.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube