На Миколаївщині після втручання прокуратури і рішення суду державне підприємство привело до ладу захисну споруду


19:0730.05.2023

Вознесенською окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення Миколаївського окружного адміністративного суду за позовом прокурора в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області до одного з державних підприємств про зобов’язання приведення протирадіаційного укриття у  готовність до укриття населення.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Судом підтверджено факт тривалої бездіяльності власника приміщення щодо незабезпечення утримання споруди цивільного захисту у належному технічному стані, яка спричинила неможливість використання укриття за призначенням через загрозу для життя та здоров’я людей.

На виконання рішення суду державним підприємством здійснено відповідні ремонтні роботи та згідно акту оцінки стану готовності захисної споруди цивільного захисту, проведеної ГУ ДСНС в області,  вона приведена у належний технічний стан і повністю готова до укриття населення під час бойових дій.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура у суді вимагає від Єланецького ліцею привести до ладу дві захисні споруди© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube