«Голоси дітей»: у Миколаєві запрацювала безкоштовна психологічна допомога дітям та батькам під час війни


21:1026.05.2023

Для мешканців міста-героя Миколаїв відкрив свої двері Миколаївський осередок Благодійного фонду «Голоси дітей», в якому будуть надавати безкоштовну психологічну допомогу дітям і батькам.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила психолог Руслана Мороз, передає Інше ТВ.

«Діти переживають складні емоції, пов’язані з війною, втратами, переміщенням по країні та світу, можуть відчувати труднощі адаптації після повернення додому. Діти втрачають навички спілкування, взаємодії з однолітками та дорослими, організації та планування свого часу та життя в цілому. Дорослі не розуміють, що з ними відбувається, та як їм допомогти.

Особливі переживання мають діти та підлітки, чиї близькі сьогодні захищають нашу країну, хто вже ніколи не повернеться додому, хто перебуває в полоні, є зниклими безвісті, перебував в окупації.

Ми плануємо групи підтримки для дорослих та дітей, хто пережив втрату.

Також як діти, так і їх батьки зможуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу, навчитись технікам зцілення та знайти точку опори в собі для відновлення свого життя та планування щасливого майбутнього.

Ключове завдання – допомогти дитині впоратися з тим, що відбувається навколо, та розвиватись. У нашому пріоритеті – надання комплексної психологічної допомоги дітям та їх батькам, що зазнали травматичного досвіду війни», – так розповіла про роботу осередку БФ «Голоси дітей» Руслана Мороз.

Миколаївський осередок БФ «Голоси дітей» знаходиться за адресою: вул. Набережна, 5/7 (ріг вул. Фалеєвська), телефон +380 (67) 200 63 55. Є телеграм-канал https://t.me/voicesofchildren_mykolaiv.

Як повідомляло Інше ТВ, Перша книга від Асоціації учасників та інвалідів АТО з Миколаєва «Мій тато повернувся з війни» готова: хто може отримати і як© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube