Вишиванка – як органічна частина нашого сучасного буття: у Миколаєві відкрилась виставка «Ой, у лузі червона калина» (ФОТО)


09:1719.05.2023

18 травня відбулось урочисте відкриття виставки робіт з кольорової графіки, колажів і батиків під символічною назвою “Ой, у лузі червона калина”, учениці Дитячої художньої школи (викладач Євгенія Кручиніна) та студентки спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” Миколаївського коледжу культури і мистецтв Марії Глушкової.

Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Виставка присвячена Дню вишиванки, адже вишита сорочка є символом нескореної України і стильним національним кодом української культури, а авторські роботи Марії допоможуть вам зрозуміти й сприйняти народний і сучасний український костюм як органічну частину нашого буття, як ключ до розуміння себе і свого місця у суворому та складному воєнному часі.

Чудовим оформленням виставки став традиційний український народний спів у виконанні гурту народної пісні “Бузький гард” МФККМ.

Виставка відкрита та працює у приміщені Миколаївського академічного художнього драматичного театру.

Як повідомляло Інше ТВ, Білим по білому і не тільки: у Миколаєві відкрилась персональна виставка знаної вишивальниці з Первомайська Жанни Семененко-Руських (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube