Сьогодні, 18 травня, на особистому чемпіонаті Україні зі стрибків в воду два спортсмени з Миколаєва посіли І та ІІ місця серед чоловіків у стрибках на 1-метровому трампліні.
Про це повідомили у Федерації України зі стрибків в воду, передає Інше ТВ.
Так, найкращим у стрибках з 1-метрового трампліну серед чоловіків став Данило Коновалов (він набрав 355.35 бали), на другий щабель п’єдесталу зійшов ще один миколаївець – Богдан Чижовський (355.30 бали). Третє місце посів представник Донецької області Станіслав Оліферчик (324.40 бали).
![Два спортсмени з Миколаєва посіли перші місця на чемпіонаті України зі стрибків в воду (ФОТО) 2 Два спортсмени з Миколаєва посіли перші місця на чемпіонаті України зі стрибків в воду (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/1-363-768x1024.jpg)
![Два спортсмени з Миколаєва посіли перші місця на чемпіонаті України зі стрибків в воду (ФОТО) 4 Два спортсмени з Миколаєва посіли перші місця на чемпіонаті України зі стрибків в воду (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/2-178-768x1024.jpg)
![Два спортсмени з Миколаєва посіли перші місця на чемпіонаті України зі стрибків в воду (ФОТО) 6 Два спортсмени з Миколаєва посіли перші місця на чемпіонаті України зі стрибків в воду (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/3-133-768x1024.jpg)
![Два спортсмени з Миколаєва посіли перші місця на чемпіонаті України зі стрибків в воду (ФОТО) 8 Два спортсмени з Миколаєва посіли перші місця на чемпіонаті України зі стрибків в воду (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/4-104-768x1024.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, вчора миколаївець Данило Коновалов став срібним призером особистого чемпіонату України зі стрибків в воду – у стрибках з 3-метрового трампліну.