За січень – квітень 2023 року аудитори Миколаївщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 19 млн грн.


19:5717.05.2023

За результатами проведених протягом січня – квітня 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 9,2 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Завдяки роботі державних аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 18,7 млн грн (з урахуванням відшкодування за попередні звітні періоди).

За підсумками проведених державних фінансових аудитів виявлено недоліків на загальну суму 42,9 млн грн.

У результаті належного реагування об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів попереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму 2,9 млн грн.

Моніторингами процедур закупівель виявлено порушення за 73 процедурами на суму 176,6 млн грн. Попереджено порушень за 28 процедурами на загальну суму 79,7 млн грн, з яких за 17 процедурами відмінено торги на суму 23,2 млн грн, розірвано 11 договорів на суму 56,5 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 6 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудові розслідування і долучено до кримінальних проваджень матеріали 7 ревізій і перевірок.

Як повідомляло Інше ТВ, Податкові аудитори Миколаївщини донарахували до бюджету додатково 43 млн гривень© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube