Хлопчина з Миколаївщини знявся у кліпі Imagine Dragons – зіграв самого себе. Тепер він знаменитість (ФОТО, ВІДЕО)


19:5611.05.2023

14-річний Олександр Згурський із селища Новогригорівка, що на Миколаївщині, знявся у кліпі американського гурту Imagine Dragons. У відеоматеріалі розповіли історію хлопчика, який з родиною втратив усе через російське вторгнення.

Кореспонденти Суспільного поспілкувалися із Сашком.

Багато людей побачить кліп, може, це на добре, почнуть приїжджати якісь інвестори, щоб відремонтувати село чи школу, щоб люди могли повернутися сюди та жити.

Десятого травня американський гурт Imagine Dragons презентував кліп на пісню “Crushed”, який зняли в Новогригорівці.

За ніч Сашка почали позначати у соціальних мережах, писати відомі люди та телефонувати із різних видань, аби взяти у нього інтерв’ю.

“Почали відомі тіктокери, усі відмічати мене. Неочікувано так було, бо я не знав, що цей кліп опублікували. Він мені трошки пізніше написав, і я був в шоку звичайно, що всі відмічають, усі підписуються. Учора заходжу до Інстаграму і бачу, що багато друзів почали мене відмічати під кліпом, багато відомих людей, також цей гурт”, — розповів Олександр Згурський.

Історію життя Олександра у зруйнованій Новогригорівці показав американський гурт. За словами хлопця, спочатку відмовився від такої пропозиції, але потім зрозумів, що цим може привернути увагу до селища та свого зруйнованого будинку.

“Вже плиту відремонтували, а тепер чекаємо будівники мають приїхати на днях, щоб вже інше тут відремонтувати, аби можна було переїхати й жити”, — говорить Сашко.

Хлопчина з Миколаївщини знявся у кліпі Imagine Dragons - зіграв самого себе. Тепер він знаменитість (ФОТО, ВІДЕО) 1
Хлопчина з Миколаївщини знявся у кліпі Imagine Dragons - зіграв самого себе. Тепер він знаменитість (ФОТО, ВІДЕО) 7
Хлопчина з Миколаївщини знявся у кліпі Imagine Dragons - зіграв самого себе. Тепер він знаменитість (ФОТО, ВІДЕО) 3
Хлопчина з Миколаївщини знявся у кліпі Imagine Dragons - зіграв самого себе. Тепер він знаменитість (ФОТО, ВІДЕО) 8
"Почали відомі тіктокери відмічати мене": історія підлітка з Миколаївщини, який знявся в кліпі гурту Imagion Dragons
Хлопчина з Миколаївщини знявся у кліпі Imagine Dragons - зіграв самого себе. Тепер він знаменитість (ФОТО, ВІДЕО) 5
Всі фото – Єлизавети Кротик/Суспільне Миколаїв

Хлопець розповів, як почалася робота над кліпом.

“Приїхав один з Америки, фотограф і співак він, і запропонував знятися мені у цьому кліпі. Я спочатку не хотів, потім він розповів, що я можу стати відомим, що до мене можуть приїхати волонтери, допомогти будинок відремонтувати, тому я потім погодився”, — говорить хлопець.

І ми, мабуть, десь тиждень знімали цей кліп, бо то дощ, то вітер, то мене не було, бо я ще їздив, тут світла не було, навчатися. Потім як вже потепліло, приїхали волонтери й допомогли, і профнастил дали, і трохи лісу

Будинок Сашка пошкодили російські снаряди.

“Переживав війну я тут в селі, потім як почалися масовані обстріли по селу я виїхав, а потім вже коли повернувся восени, побачив, що будинок зруйнований. Пошкоджено дах, прильоти були, як тут прибирав, то побачив, що з мінометів”, — каже підліток.

У кліпі американського гурту показали кадри й пошкодженої російськими боєприпасами будівлі сільської школи.

За словами Олександра, цим також хотів привернути увагу волонтерів, аби ті допомогли відремонтувати його школу.

“У цій школі я провчився майже 9 років, ще залишилося мені три тижні і випускний. Шкода дуже побита. Я коли приїхав сюди, збирали суботники, аби вберегти якісь меблі. В середину школи усе затікає, діра у стіні”,— розповідає хлопець.

Хотілось, аби цю школу відремонтували, коли буду дорослим, аби приїжджати сюди й мої діти могли б тут навчатися, щоб хтось допоміг відремонтувати.

Сашко у своїй зруйновній школі. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Сашко говорить, мріє жити в рідній Новогригорівці, для цього після закінчення школи планує вивчитися на електрика, та повернутися до селища і тут працювати.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube