На Миколаївщині прокуратура через суд хоче повернути 1,4 га землі лісового фонду, які Держгеокадастр передав у комунальну власність


19:3808.05.2023

Миколаївською окружною прокуратурою до суду подано позов в інтересах держави в особі Миколаївської ОДА до ГУ Держгеокадастру в області та Чорноморської сільської ради щодо повернення державі земель лісового фонду загальною площею понад 1,4 га вартістю майже 58  млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Прокуратурою встановлено, що Держгеокадастр при формуванні ділянок сільськогосподарського призначення та передачі їх у власність територіальної громади, з порушенням порядку, без згоди держави в особі КМУ, незаконно включив до їх складу землі лісового фонду, які перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Ліси України».

Внаслідок цих незаконних дій цінні землі лісового фонду вибули з постійного користування спеціалізованого держпідприємства та, всупереч прямої заборони на їх вилучення з державної власності, передані у комунальну власність під виглядом земель сільськогосподарського призначення.

Судом відкрито провадження у справі.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині суд прийняв рішення про повернення державі 8 соток землі РЛП «Тилігульський», наданих в приватну власність© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube