Миколаївська ОВА та «БФ «GEM UA» підписали Меморандум про співпрацю (ФОТО)


07:0404.05.2023

У середу, 3 травня, між Миколаївською обласною військовою адміністрацією та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Global Empowerment Mission UA» підписано Меморандум про співпрацю.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Мета Меморандуму – є взаємодія та координація діяльності підписантів, направлені на отримання позитивного результату в відновленні і реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, особами та членами їх сімей, які постраждали від бойових дій, в тому числі під час окупації, задоволення їх суспільних, зокрема житлових, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів, використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, надання оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги.

Документ підписав начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та директор представництва GEM в Україні Андрій Негрич.

Також були присутні заступник начальника Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі, директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОВА Олександр Корольов та заступник голови правління ГО “Якість життя” Олександр Бабенко.

Начальник ОВА висловив подяку партнерам за допомогу Миколаївщині та зазначив, що підписання Меморандуму є важливим кроком для взаємодії між Сторонами у майбутньому.

Зі свого боку Андрій Негрич висловив сподівання, що підписання цього Меморандуму допоможе створити умови для покращення соціального середовища регіону та запевнив про продовження підтримки Миколаївщини й надалі.

Зазначимо, що крім підписання Меморандуму, по діючій програмі, учасники зустрічі розглянули питання щодо реалізації проєкту американського фонду GEM та HGBF по заміні вікон, пошкоджених внаслідок агресії військ рф. Зокрема, заміна вікон стосується житлових будинків та державних навчальних закладів відповідно до затвердженого переліку. Також було обговорено питання щодо надання необхідної гуманітарної допомоги для Миколаївщини в цілому.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївська ОВА та МБФ «SavED» підписали Меморандум про співпрацю – будуть організовувати літні активності для дітей та створювати цифрові освітні центри (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube