На Миколаївщині викрито представницю однієї з релігійних громад, яка виправдовувала збройну агресію рф (ФОТО)


14:1125.04.2023

За процесуального керівництва Миколаївської окружної прокуратури повідомлено про підозру мешканці однієї з територіальних громад Миколаївського району за фактом поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України, а також глорифікації осіб, які здійснюють таку агресію (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

За даними слідства, підозрювана, яка є представницею однією з релігійних громад Миколаївщини, не сприймала державну владу в Україні. 

На Миколаївщині викрито представницю однієї з релігійних громад, яка виправдовувала збройну агресію рф (ФОТО) 1
На Миколаївщині викрито представницю однієї з релігійних громад, яка виправдовувала збройну агресію рф (ФОТО) 3

Упродовж 2022 року, керуючись ідеологічними мотивами, у приватних чатах для спілкування Інтернет-месенджерів «Viber» і «Telegram» вона поширювала серед своїх знайомих відеоматеріали. В них містилося виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії рф проти України. Також у відео глорифікувалися особи, які здійснюють агресію проти нашої держави, розпочату у 2014 році.

За інформацією УСБУ в Миколаївській області, мова йде про дружину настоятеля одного із храмів УПЦ (МП). У листуваннях з мешканцями громади жінка схвалювала воєнні злочини окупантів, а також репостила антиукраїнські матеріали росмедіа.

Як повідомляло Інше ТВ, М’яке покарання: суд заборонив 60-річному прибічнику «руського міру» в Миколаєві займати посади в органах державної влади та ОМС© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube