«Миколаївоблтеплоенерго» отримало ще три модульних котельні – тепер від USAID (ФОТО)


10:4419.04.2023

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало для обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» три блочно-модульні котельні: дві потужністю 350 кВт та одну – 500 кВт.

Котельні функціонуватимуть як резервне джерело теплопостачання для лікувальних закладів Миколаєва.

Про це повідомляє ОКП «Миколаївобтеплоленерго», передає Інше ТВ.

«Ми надзвичайно вдячні USAID і Проєкту енергетичної безпеки за допомогу Миколаєву та нашому підприємству у вирішенні нагальних питань у забезпеченні необхідним теплопостачальним обладнанням. За надзвичайних ситуацій модульні котельні дозволять не припиняти постачати тепло об’єктам критичної інфраструктури», – каже директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Варто зазначити, що надані USAID котельні загальною вартістю майже 11, 2 млн грн можуть працювати на різних видах твердого палива – вугіллі, дровах, паливних брикетах, що дозволяє закривати локальні потреби у теплі і підтримувати необхідну комфортну для одужання пацієнтів температуру у приміщеннях об’єктів охорони здоров’я.

Як повідомляло Інше ТВ, цієї зими «Миколаївоблтеплоенерго» отримало від ЮНОПС та уряду Данії 13 мобільних модульних котелень© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube