На Миколаївщині побували телевізійники-документалісти, які працюють над фільмом про вплив війни на стан довкілля (ФОТО)


20:0815.04.2023

14 квітня Миколаїв відвідала знімальна група режисера і продюсера Nick Lazaredes, оператор Володимир Чеппель, які працюють над створенням документального фільму про вплив війни на стан довкілля.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу, передає Інше ТВ.

До основи фільму увійдуть і кадри з місць надзвичайних подій на Миколаївщині. Журналісти відвідали ТОВ «ЕВЕРІ» та зафільмували наслідки потрапляння дронів-камікадзе до олійного терміналу підприємства, стан Бузького лиману. Також зафіксовано наслідки пожеж через влучання ворожих снарядів у Галицинівському лісі.

Телевізійники зустрілись з 1-ю заступницею начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу Яною Майбородою, 1-м заступником голови Миколаївської обласної ради Антоном Табунщиком. Візит журналістів до Миколаївської області стане важливим додатком до фільму, що допоможе привернути увагу світу до проблем довкілля, пов’язаних з військовими діями.

Як повідомляло Інше ТВ, в лютому цього року на Миколаївщині побувала знімальна група фільму «Дівія», який розповість про непоправну шкоду окупаційних російських військ українській землі (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube