Німецька компанія Boreal Light GmbH встановить у Миколаєві 5 контейнерних опріснювальних систем на сонячних панелях (ФОТО)


14:1406.04.2023

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів робочу зустріч з послом німецької компанії Boreal Light GmbH Анною Шепеленко.

Сторони обговорили співпрацю в рамках міжнародного проєкту забезпечення жителів Миколаєва питною водою та підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Про це повідомили у Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

У рамках проєкту компанія Boreal Light GmbH в партнерстві з однією із найбільших європейських фінансових установ розвитку KfW DEG встановить у Миколаєві 5 контейнерних опріснювальних систем на сонячних панелях.

Крім того, три співробітники МКП “Миколаївводоканал” пройдуть навчання із встановлення, використання та обслуговування опріснювальних систем в Німеччині.

“З нашого боку ми забезпечуємо територію для встановлення систем, джерело водопостачання, резервуари для накопичення очищеної води, а також зобовязуємось обслуговувати їх, – розповів Олександр Сєнкевич. – Дякую нашим партнерам за підтримку Миколаєва і допомогу у вирішенні проблем з питною водою!”

У робочій зустрічі брали участь заступник міського голови Сергій Коренєв, директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко, заступник директора департаменту міського голови Ігор Філіппов, менеджер з регіонального розвитку КУ ММР «Агенція розвитку Миколаєва» Віктор Сікаленко.

Під час візиту до Миколаєва представниця компанії Boreal Light GmbH оглянула локації, де будуть встановлені опріснювальні системи та поспілкувалася з колективом водоканалу.

Як повідомляло Інше ТВ, Мер Миколаєва назвав питання про воду тупими і назвав строки її появи в кранах – «коли закінчиться війна» (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube