За ухилення від призову на військову службу під час мобілізації двом мешканцям Врадіївської громади Миколаївщини повідомлено про підозру


19:5724.03.2023

За процесуального керівництва прокурорів Врадіївського відділу Первомайської окружної прокуратури Миколаївської області повідомлено про підозру двом мешканцям одного із сіл Врадіївської територіальної громади за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

Про це повідомили в Первомайській окружній прокуратурі Миколаївської області, передає Інше ТВ.

За даними слідства, один з чоловіків, будучи військовозобов’язаним, за місцем свого проживання в присутності уповноважених осіб, діючи умисно, розуміючи протиправність своїх дій, відмовився від отримання повістки на відправку до військової частини. Інший, будучи належним чином оповіщеним про дату та час відправки до військової частини, без поважних причин не прибув до Другого відділу Первомайського РТЦК та СП, таким чином ухилившись від проходження військової служби.

Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділу відділення поліції № 2 Первомайського районного відділу поліції.

Згідно з санкцією статті, за вказане кримінальне правопорушення загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Як повідомляло Інше ТВ, за процесуального керівництва Южноукраїнського відділу Вознесенської окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю Южноукраїнська за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube