Ліси Півдня сьогодні збільшилися на 12 гектарів. Скільки висадили на Миколаївщині? (ФОТО)


22:3121.03.2023

У Всесвітній День лісів лісівники Південного офісу, до складу якого входять філії Одещини і Миколаївщини, наразі  вирішили встановити рекорд по одночасній висадці саджанців на Півдні.

На майже 12 гектарах на території Південного лісового офісу у Всесвітній день лісу висаджено 50 тис. саджанців дерев. До акції долучилися понад дві тисячі учасників – крім лісівників, військові, медики, представники громад, учні з шкільних лісництв.

Про це повідомили в Південному лісовому офісі, передає Інше ТВ.

Зокрема, на території Христофорівського лісництва філії “Баштанське лісове господарство” лісовою охороною разом з учнями зі шкільного лісництва закладено парк на площі 0,03 га – висаджено 100 саджанців.

Врадіївська філія збільшила площу лісу у Новопавлівському лісництві більше, ніж на гектарів. Турботливими руками місцевих медиків та учнів школи посаджено 5500 саджанців акації білої та сосни.

На території філії «Миколаївське лісове господарство» поруч з селом Мішково-Погорілове на місці колись захаращеної сміттям території з’явиться насадження площею майже гектар. Лісівники прибрали це місце з настанням весни, а сьогодні разом з місцевим населенням там висаджено більше трьох тисяч садженців.

Представники сімейної медицини попіклувалися сьогодні про здоров’я лісів у Вознесенській філії. Підсумок дня – легені природи збільшились на 10 000 сіянців сосни кримської.

Як повідомляло Інше ТВ, Ліси Миколаївщини треба зберегти: дзвоніть на «гарячу лінію», якщо бачите незаконну рубку© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube