В мережу злили розмову Негулевського з Тищенком – про “взяти” Мінекології за 3 місяці, нацарювати 200 “лямів” і звалити (АУДІО)


08:3113.03.2023

У мережу злили розмову “слуги” Микола Тищенка з нардепом Слуги народа від Миколаївщини Ігорем Негулевським, у якому другий розповідає, як начебто готується підім’яти під себе Міністерство екології. Термін захоплення – 3 місяці.

А після того, як там вкраде $200 лямів – поїде до Азії, де його ніхто не знайде.

Наразі невідомо, коли та за яких обставин відбувалась ця розмова. Але це не перший скандальний “дует” цих нардепів.

Нагадаємо: Местный “слуга” Негулевский и “велюровый” повар Тищенко “наехали” на “НИБУЛОН”. Подноготная скандала (ВИДЕО)

А ось що про Негулевського пише Чесно:

Негулевський наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

У червні 2022 року у своїй сторінці в ФБ опублікував пост про облаштування шпиталю в Башанській багатопрофільній лікарні. Через декілька днів, 7 червня 2022 року, стався обстріл Баштанки, який зруйнував шпиталь. 

За чотири місяці 2022 року, згідно аналітики Руху ЧЕСНО,  78 000 грн компенсації за житло отримав мажоритарник із Миколаївщини (округ №130) Ігор Негулевський, який є засновником та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ “Софія-Граніт” (Софіївський гранітний кар’єр). 

1 литопада 2019 року став керівником групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою. 

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №130 (Миколаївська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Засновник та керівник ТОВ “Софія-Граніт” (Софіївський гранітний кар’єр). Закінчив приватний вищий навчальний заклад “Європейський університет” за спеціальністю “Фінанси”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube