На завтрашній сесії Миколаївської міськради розглянуть питання виділення коштів на лікування хлопчика, якого важко поранили окупанти


19:3708.03.2023

На засіданні бюджетної комісії депутати розглянули звернення щодо виділення коштів на лікування та реабілітацію хлопчика, якого важко поранили окупанти.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

Це дуже сумна історія. Минулого року сім’я хлопчика намагалась евакуюватися з Херсону на автівці. Та була обстріляна окупантами. На жаль, його мама, тітка та бабуся загинули. А він отримав поранення в голову. Постраждав також і батько.

Як розповів директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко, ця сім’я з Миколаєва. Але на початку повномасштабної війни вони виїхали в Херсон з надією, що там буде краще. І коли почалася окупація Херсона, ця сім’я на автомобіля виїжджала назад в Миколаїв. Загинула тітка, загинула мати, загинула бабуся, батько теж отримав поранення. Він у стані середньої тяжкості і зараз проходить лікування. Постраждалий хлопчина зараз на догляді у дідуся, тому що тільки він не був у тій машині.

Дитина вже 9 місяців знаходиться на лікуванні. Подальша реабілітація потребує коштів. Тому дідусь хлопчика звернувся до міської влади з проханням виділити кошти.

У підсумку бюджетна комісія підтримала виділення на лікування дитини 30 тис.грн. Тепер це звернення завтра розглянуть депутати під час сесії міської ради.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївська міська рада планує спрямувати 200 млн грн на придбання квартир для військовослужбовців© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube