Відновлення пошкодженої російськими обстрілами інфраструктури: що зроблено за тиждень в Миколаєві, Очакові і селах Баштанського району (ФОТО)


13:3507.03.2023

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.

Про результати роботи за період з 27 лютого по 6 березня повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

місто Миколаїв:

За інформацією Миколаївської міської ради, за цей тиждень у двох сімейних амбулаторіях міста було виконано в повному обсязі ремонт та заміну вікон, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.

У нежитловій будівлі завершено роботи з відновлення покрівлі, для цього було використано 50 листів профнастилу.

Крім того, районні адміністрації видали 17 OSB-плит для закриття вибитих дверей та вікон у приватних будинках та 52 листи профнастилу для ремонту покрівель нежитлових приміщень.

місто Очаків:

За цей період у м. Очаків Очаківської громади у двоповерховому будинку замінено 681 кв. м покрівлі та закрито 23 вікна OSB-плитами. Також у двох приватних будинках було зашито OSB-плитами 15 пошкоджених вікон.

Окрім цього, в адміністративній будівлі проводилися роботи із закриття пошкоджених внаслідок обстрілів вікон OSB-плитами. Так, було забито 21 вікно.

Баштанський район:

У с-щі Широке та с. Червона Долина Широківської громади за цей час у трьох приватних будинках було повністю перекрито покрівлю, а у чотирьох – частково замінено пошкоджений шифер.

У с. Калуга Березнегуватської громади в загальному освітньому закладі було замінено 20 пошкоджених вікон.

Як повідомляло Інше ТВ, За добу на Миколаївщині російськими обстрілами пошкоджено 14 цивільних об’єктів. Загалом – понад 16,6 тисяч© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube