У Миколаєві відкрився мобільний простір для жінок та дівчат “Вільна” (ВІДЕО)


09:3905.03.2023

Організатори пропонують низку цікавих та корисних активностей.

Окрім психологічної підтримки, простір “Вільна” запрошує відвідати майстер-класи, спортивні заняття, покращити знання української мови та пройти сесію з кар’єрного зростання. Заняття до душі знайдеться для кожної.

Про це повідомляють у Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

За словами Оксани Нечитайло, національної координаторки проєкту від ГО “Інноваційні соціальні рішення”, це вже восьмий мобільний простір, які відкривають у різних громадах України. Проєкт реалізовано за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine , Ukraine Humanitarian Fund.

Миколаївська громада та UNFPA мають тривалу та плідну історію співпраці. Як нагадав заступник міського голови Анатолій Петров, завдяки Фонду у нашому місті було відкрито притулок для жінок, які страждають від гендерно зумовленого насильства.

“Війна вже принесла українцям багато горя, а її наслідки ми будемо долати ще багато років. У рамках проєкту “Вільна” є можливість працювати з жінками, дівчатами, які з різних причин потребують допомоги. Міська влада продовжуватиме роботу, щоб у Миколаєві ставало все більше осередків для розвитку, відновлення сил та енергії”, – каже посадовець.

Ознайомитися з графіками активностей простору можна в телеграм-каналі “Вільна” у Миколаєві. Всі заходи безкоштовні і модеруються професійними тренерками та майстринями.

Як повідомляло Інше ТВ, 3 лютого у Миколаєві відкрили Центр підтримки та укріплення сім’ї (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Миколаєві відкрився мобільний простір для жінок та дівчат “Вільна” (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube