«Котоберезень» Вадима Пустильника: в Миколаєві – нова виставка (ФОТО)


06:0603.03.2023

2 березня у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочала роботу персональна виставка «Котоберезень» миколаївського художника Вадима Пустильника.

Про це повідомила голова Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Валентина Кривцова, передає Інше ТВ.

Весна завжди привносить у наше життя відчуття щастя. Про той факт, що весна вже настала, нас сповіщає календар і місцеві коти. Пухнасті улюбленці виходять на вулиці міста, цілодобово «співають» пісні та влаштовують бійки. Містянам залишається тільки терпеливо спостерігати за весняними концертами. Адже ці березневі бешкетники у 2019 році визнані частиною екосистеми Миколаєва, тому мають статус «недоторкані».

Для персональної виставки «Котоберезень» Вадим Пустильник підготував 14 картин, головними героями яких є саме коти. Руді та сірі, великі й маленькі – кожен котогерой наділений своєю рисою характеру та розповідає особисту історію. Коти Вадима Пустильника особливі – вони закохуються, сумують, засмагають на даху, сперечаються та допомагають один одному. Їм притаманні справжні людські якості, саме це і робить їх «особливими». А можливо це зовсім не коти? Можливо так художник зображає нас?

Вадим Пустильник народився в Миколаєві у 1959 році. Навчався у міській Дитячій художній школі. У 1991 році закінчив Харківський художньо-промисловий інститут, отримав диплом дизайнера. У 1996 році вступив до Всеукраїнської творчої спілки «Спілка дизайнерів України».

Виставки Вадима Пустильника завжди збирають багатьох шанувальників його авторського стилю. У своїх картинах художник переважно зображає пейзажі, натюрморти та жанрові сцени. Його роботи не завжди передають фотографічну точність зображення, але вони однозначно мають свій настрій і характер. Картини, пронизані теплотою та легкою іронією, показують повсякденність нашого буття. Гострі моменти життя художник відображає крізь призму сатири та критики.

Багато шанувальників зібрала і відкрита “персоналка”. В фойе Центральної бібліотеки зібралось безліч котоманів, які увесь час розповідали про своїх пухнастиків та насолоджувались картинами художника.

Аби більше отримати цікавої корисної інформації, працівники бібліотеки підготували захоплюючу презентацію книжок про “котячий світ”. На відкритті звучали уривки з відомих творів, присутні дізналися про цікавинки з котомистецтва та вивчали “мову котів”.

Після закінчення заходу усі дружньо прощалися, але замість традиційного “до побачення” – звучало веселе “мяу”.

Виставка “Котоберезень” Вадима Пустильника триватиме до 25 березня.

Як повідомляло Інше ТВ, «Моя історія війни»: в Миколаєві відкрилась особлива виставка (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Котоберезень» Вадима Пустильника: в Миколаєві – нова виставка (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube