Миколаїв став одним із переможців конкурсу грантів від EU4Business


16:0621.02.2023

Миколаїв став одним із переможців конкурсу грантів від EU4Business.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді з посиланням на Фонд розвитку підприємництва, передає Інше ТВ.

20 лютого 2023 року конкурсний відбір пройшли 20 українських громад, серед яких — Миколаївська міська територіальна громада. Загалом заявки подавали 45 учасників.

Миколаїв підготував Програму підтримки стійкості миколаївського бізнесу «На шляху до відновлення». Основна мета проєкту полягає в запуску першої міської програми підтримки малого та середнього бізнесу в період війни.

Це дасть змогу оцінити реальний стан підприємництва в Миколаєві, його проблеми та потреби. Крім того, місто планує підтримати бізнес шляхом надання поглибленої консалтингової допомоги та підготовки перших інвестиційних пропозицій для відновлення роботи підприємств через залучення прямих іноземних інвестицій.

Співвиконавцями проєкту визначено департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради (керівник Тетяна Шуліченко) та ВГО «Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу» (керівник Артем Ващиленко).

На реалізацію проекту Миколаїв отримає грант до 1,8 млн грн (еквівалент 50 тис. євро). Реалізація проєктів триватиме до 30 листопада 2023 року.

Як повідомили у Фонді розвитку підприємництва, гранти фінансуються спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsch Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Як повідомляло Інше ТВ, Мер Миколаєва Сєнкевич разом з заступником Коренєвим поїхав до Роттердаму задля обміну досвідом (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаїв став одним із переможців конкурсу грантів від EU4Business' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube