В Миколаєві 14 лютого одружились 14 пар (ФОТО)


10:0715.02.2023

У День закоханих в Миколаївському відділі державної реєстрації актів цивільного стану одружилися 14 пар. Для порівняння — 14 лютого 2022 року шлюб зареєстрували 25 пар.

Про це повідомляє «Суспільне Миколаїв» з посиланням на директорку відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світлану Данильченко.

Світлана Данильченко говорить, що загалом кількість шлюбів за останній рік зросла.

“Багато пар, які довгий час прожили разом. Коли був мирний час, скажімо так, вони не думали це робити та постійно відкладали. Але війна вносить свої корективи, й всі хочуть бути соціально захищеним, стати чоловіком та дружиною”, — каже Світлана Данильченко.

14 лютого 2023-го зареєстрували шлюб військовослужбовець Віталій та Наталя. Чоловік служить на Харківщині, для весілля взяв відпустку. Пара вважає День святого Валентина особливим святом, сповненим чудесами та теплими почуттями.

“Війна війною, а життя продовжується далі. Ми переможемо, це однозначно. Ми 23 роки вже живемо разом, повінчані у церкві, а якось офіційного шлюбу не було. В нас двоє дітей. Дівчинці 19 років, хлопчику 10 років”, — говорить Віталій.

Ще одне весілля відсвяткував військовослужбовець Іван, чоловіка відпустили на один день.

“Про весілля ми не мріяли, для нас головне, що ми разом. От зараз він повинен повертатися назад, тому що відправляють їх далі. Це День закоханих, і ми вважаємо, що кохання наше буде вічне”, — говорить дружина Івана Ольга.

Іван зробив пропозицію Ользі по відеозв’язку.

“Ми довго говорили, він соромився і потім дуже швидко зробив. Я швидко погодилась і все. Ми знали один одного дуже давно. Розпочалась війна, я їхала з роботи додому, він мене зустрів, пройшов час і ось ми тут”, — говорить дружина Івана Ольга.

Як повідомляло Інше ТВ, 14 лютого на Миколаївщині два ДРАЦС працювали в подовженому режимі – в Миколаєві і Первомайську.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube