10 лютого у с. Гур’ївка Костянтинівської територіальної громади Миколаївського району відкрито новий підрозділ місцевої пожежної охорони.
Щоденно на добове чергування заступатимуть троє співробітників, а у бойовому розрахунку перебуватиме спеціальний пожежний автомобіль.
Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївські області, передає Інше ТВ.
“Це вже другий підрозділ, який запрацював у нашій області з початку поточного року. Для нас це дуже важливо, адже вогнеборці місцевої пожежної охорони з урахуванням дислокації їх підрозділів першими прибувають на місце пожежі, а тому й часу витрачається менше, а це, в свою чергу, може допомогти вберегти чиєсь життя та майно громадян”, — зазначили миколаївські рятувальники, які сьогодні відкривали підрозділ.
![Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 2 Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/02/1-186.jpg)
![Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 4 Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/02/2-65.jpg)
![Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 6 Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/02/3-47.jpg)
![Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 8 Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/02/4-36.jpg)
![Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 10 Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/02/5-23.jpg)
![Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 12 Рятувальники Миколаївщини збільшують свою присутність: тепер підрозділ пожежної охорони є і в Гур’ївці (ФОТО, ВІДЕО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/02/6-16.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, 26 січня в с. Рибаківка Коблівської територіальної громади Миколаївського району відкрився новий підрозділ місцевої пожежної охорони.