Майже 120 тис. одиниць гуманітарного хліба отримали жителі деокупованих територій Миколаївщини


17:1309.02.2023

Миколаївська ОВА та АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» спільно з ПІІ «Вайтерра Україна» допомагають населенню, яке найбільше постраждало від воєнних дій, і вже втретє реалізували проєкт по видачі гуманітарного хліба жителям визволених територій Миколаївщини.

Майже 120 тисяч одиниць гуманітарного хліба в період з жовтня 2022 року по січень 2023 року отримали громади, запланований обсяг ще 75 тисяч одиниць.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА з посиланням на дані Миколаївського хлібозаводу №1, передає Інше ТВ.

Миколаївський хлібозавод №1 отримав безплатне борошно та взяв на себе зобов’язання випікати хліб та доставляти його жителям Снігурівської, Широківської, Первомайської та Чорноморської територіальних громад.

 «Забезпечення населення свіжим, якісним хлібом – пріоритетне завдання працівників Миколаївського хлібозаводу №1. Маючи виробничі потужності та розгалужену систему логістики, ми випікаємо та доставляємо продукцію у найбільш віддалені куточки Миколаївської та Херсонської областей. Водії передають від місцевих жителів області слова вдячності пекарям заводу за ароматний, смачний хліб», – зазначила директор підприємства Альона Ракова.

Як повідомляло Інше ТВ, В Миколаєві волонтери налагодили випуск буржуйок, яких немає в Україні (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Майже 120 тис. одиниць гуманітарного хліба отримали жителі деокупованих територій Миколаївщини' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube