Завдяки посольству Литви в Україні волонтери литовської організації Lions Klubų Asociacija привезли в Миколаїв 19 генераторів різної потужності – від 2 до 6 кВт.
Про це повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва, передає Інше ТВ.
«Генератори вже доставили до Миколаєва, тут розподілимо їх між тими громадами, де ситуація з електроенергією найскладніша. Справа в тому, що у багатьох громадах, де тривали бойові дії, ворог пошкодив цілі лінії електропередач. Для їхнього відновлення треба дуже багато часу. Енергетики роблять максимум, але багато сіл все ще залишаються знеструмленими», – зокрема, написала Замазєєва.
Також разом з генераторами в Миколаїв було доставлено смаколики для дітей.
![Миколаївщина отримала 19 генераторів від литовських волонтерів (ФОТО) 2 Миколаївщина отримала 19 генераторів від литовських волонтерів (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/02/1-90-1024x768.jpg)
![Миколаївщина отримала 19 генераторів від литовських волонтерів (ФОТО) 4 Миколаївщина отримала 19 генераторів від литовських волонтерів (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/02/2-33.jpg)
![Миколаївщина отримала 19 генераторів від литовських волонтерів (ФОТО) 6 Миколаївщина отримала 19 генераторів від литовських волонтерів (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/02/3-26-1024x768.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, Данія передасть Миколаєву до літа понад тисячу генераторів