Миколаївська прокуратура через суд повернула 49 га лісу, які Держгеокадастр передав як землі сільгосппризначення


18:3201.02.2023

Рішенням Господарського суду Одеської області повністю задоволено позов Миколаївської обласної прокуратури до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та Мостівської сільської ради щодо повернення державі земель лісового фонду загальною площею 49 га вартістю майже 800 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Установлено, що Держгеокадастр при формуванні ділянок сільськогосподарського призначення та передачі їх у власність територіальної громади, поза волею держави в особі Кабінету Міністрів України, незаконно включив до їх складу землі лісового фонду, які перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Веселинівське лісове господарство».

Внаслідок цих незаконних дій землі лісового фонду загальною площею 49 га вартістю майже 800 млн грн вибули з постійного користування спеціалізованого державного підприємства та, всупереч прямої заборони на їх вилучення з державної власності, передані у комунальну власність під виглядом земель сільськогосподарського призначення.

Однією з передумов зазначених порушень стало невжиття органами лісового господарства та державними адміністраціями заходів до оформлення сучасних правовстановлюючих документів на лісові землі та встановлення їх меж в натурі (на місцевості).

Після набрання зазначеним рішенням суду законної сили обласною прокуратурою вживатимуться заходи до його реального виконання.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині Держгеокадастр передав 15 га землі лісового фонду в комунальну власність як землі сільгосппризначення – прокуратура хоче все повернути

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївська прокуратура через суд повернула 49 га лісу, які Держгеокадастр передав як землі сільгосппризначення' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube