Миколаївська ОВА та Данська Рада у справах біженців в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння (ФОТО)


07:1401.02.2023

У вівторок, 31 січня, Меморандум про взаєморозуміння підписали начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та Генеральний секретар Данської Ради у справах біженців Шарлотта Сленте.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Меморандум передбачає забезпечення гідних умов проживання внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок війни, надання психосоціальної підтримки та грошової допомоги, посилення соціального захисту тощо.

Також, відповідно до Меморандуму, сторони співпрацюватимуть й у напрямку гуманітарного розмінування та допомоги особам, які постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни.

Звертаючись до партнерів Віталій Кім висловив сподівання, що підписання документа принесе ефективні результати та розширить можливості співпраці. Також начальник ОВА акцентував на важливості відбудови Миколаївської області, повернення бізнесу й тим самим збільшення кількості робочих місць у регіоні.

Зі свого боку Генеральний секретар Данської Ради у справах біженців Шарлотта Сленте наголосила, що ДРБ продовжить сприяти відновленню області та запровадить ефективні механізми співпраці у сфері допомоги внутрішньо переміщеним особам та постраждалому населенню.

Додамо, що при підписанні були присутні голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Микола Панасенко, директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОВА Олександр Корольов та позаштатний радник першого заступника начальника Миколаївської ОВА Дмитро Тарасенко.

Делегацію Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні представляли директор ДРБ Джуліан Закрзевскі, виконавчий директор в Європі та Азії Джері Гарві, регіональний менеджер Хуан Херера, координатор зв’язків з органами державної влади Діна Гуд та регіональний координатор з комунікацій та інформаційно-просвітницької роботи Олександра Холм.

Як повідомляло ІншеТВ, 30 січня Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен були у Миколаєві – відвідали поранених в шпиталі, побували в морпорті та ознайомились з роботою пункту видачі питної води, який був обладнаний завдяки допомозі уряду Данії.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївська ОВА та Данська Рада у справах біженців в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube