В 2022 році для лікувальних закладів Миколаєва за рахунок бюджету придбали 62 одиниці обладнання


21:5228.01.2023

Минулого року коштом міського бюджету для 9 стаціонарних закладів охорони здоров’я вдалося придбати 62 одиниці високовартісного обладнання.

Про це повідомили у Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

Як зазначають в управлінні охорони здоров’я, все устаткування було придбано відповідно до вимог НСЗУ, що дало можливість зберегти укладені на 2022 рік угоди та укласти додатково нові на 2023 рік.

Матеріально-технічну базу лікарень поповнили:

– рентгенівські апарати, пересувна рентгенівська система типу С-дуга, наркозно-дихальні станції, апарат УЗД експерт-класу, портативний апарат ШВЛ та відкриті реанімаційні системи для новонароджених, системи ендоскопічної візуалізації, аналізатори (гематологічний, біохімічний, мікробіологічний), електрокардіограф, лабораторний коагулятор, дефібрилятори, електрохірургічний апарат, неінвазивний білірубінометр, ларингоскоп, інкубатори для малюків, неонатальні пристрої для фототерапії та обігріву, спеціалізовані ліжка, операційні столи та ін.

У тому числі – медичне обладнання для створення Перинатального центру в пологовому будинку №3.

Як повідомляло Інше ТВ, Rolls-Royce та PerinGenerators Group виготовили потужні генератори для українських лікарень – зокрема і для Миколаївської

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В 2022 році для лікувальних закладів Миколаєва за рахунок бюджету придбали 62 одиниці обладнання' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube