В Миколаєві невдовзі з’явиться Дитячий центр (ФОТО)


18:5928.01.2023

В Миколаєві невдовзі відкриється Дитячий центр, і перший крок в цьому напрямку вже зроблено – з’явилась перша локація Центру, цілком безпечна.

Про це повідомили в Агенції розвитку Миколаєва, передає Інше ТВ.

«На базі цієї локації в межах проєкту SOSДІТИ плануємо надавати безкоштовні соціальні послуги внутрішньо переміщеним родинам з дітьми, а також сім’ям з Миколаєва, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. Майбутній центр включатиме сенсорну ігрову кімнату, ігрову зону, кінозону та кабінет психолога для роботи з батьками й дітьми», – повідомили в Агенції.

Додамо, що відкриття Дитячого центру готує Агенція розвитку Миколаєва разом з Ресурсним центром громадських ініціатив за сприяння Миколаєвської міської ради та фінансової підтримки «СОС Дитячі Містечка Україна».

Як повідомляло Інше ТВ, учням Миколаєва, а також Баштанської ТГ і Галицинівської ТГ Агенція розвитку Миколаєва разом з Ресурсним центром громадських ініціатив передала 470 цифрових планшетів та 500 шкільних наборів в рамках Програми екстреного реагування #SOSДіти, наданих партнерською організацією SOS-Kinderdorf Deutschland.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Миколаєві невдовзі з’явиться Дитячий центр (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube