Домовились спільні зусилля направити на розвиток агропотенціалу та бізнесу Миколаївщини:  Кім зустрівся з представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні (ФОТО)


06:3519.01.2023

У середу, 18 січня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім зустрівся з представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні. Головна тема для спілкування – напрямки розвитку регіону.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

На зустрічі були присутні регіональна директорка країн Близького Сходу, Північної Африки та Східної Європи ВПП ООН Корін Фляйшер, директор ВПП ООН в Україні Метью Голлінгворт, голова Представницького офісу ВПП ООН в м. Одеса Джалал Шах, старший програмний спеціаліст ВПП Тетяна Вецкур, виконавчий директор (Управлінський офіс в Україні) Родріго Мота та позаштатний радник першого заступника начальника Миколаївської ОВА Дмитро Тарасенко.

Під час зустрічі сторони розглянули нагальні питання. Зокрема, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що першочерговим завданням є розмінування територій області. Щоб пришвидшити процес очищення територій регіону від вибухонебезпечних предметів, до роботи необхідно залучати більше фахівців-піротехніків. Також присутні обговорили підтримку аграрного сектору, проєкти для розвитку бізнесу та виробництва в області.

Віталій Кім запевнив, що влада готова всіляко сприяти реалізації проєктів. Зокрема, залучати місцевих виробників агропродукції для співпраці з організацією, щоб таким чином підтримувати бізнес та економіку.

Підбиваючи підсумки, Корін Фляйшер висловила подяку за постійну підтримку, яку Миколаївська ОВА надає ВПП з початку її діяльності в Україні. Також було вирішено, що далі спільні зусилля сторони направлять на розвиток агропотенціалу та бізнесу регіону.

Як повідомляло Інше ТВ, у понеділок, 16 січня, заступник начальника Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі провів зустріч з представництвом Всесвітньої продовольчої програми Організації Об‘єднаних Націй в Україні та делегацією Королівства Швеція.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube