Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім виступив у дискусійній панелі в Давосі (ВІДЕО)


20:1518.01.2023

У вівторок, 17 січня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім взяв участь в онлайн режимі у дискусійній панелі про звільнені території проєкту Ukraine is You.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Під час виступу в Давосі очільник області продемонстрував присутнім наслідки російської агресії для територій Миколаївщини.

«Наразі зафіксовано пошкодження понад 8 тисяч цивільних об’єктів. Але ця цифра неостаточна, робота з документування наслідків ще триває. Загалом це може бути понад 10 тисяч цивільних об’єктів та понад 2 тисячі об’єктів критичної інфраструктури», – зазначив він.

Також Віталій Кім повідомив, що до 11 листопада Миколаївська область була під постійними обстрілами й із 280 днів регіон не обстрілювали лише 30 днів.

Начальник Миколаївської ОВА підсумував, що для повернення області до нормального життя першочерговими завданнями є відновлення бізнесу та інфраструктури.

Зазначимо, Ukraine is You – це проєкт українських заходів у м. Давос, Швейцарія, з нагоди Всесвітнього економічного форуму.

Як повідомляло Інше ТВ, станом на 18 січня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 15394 цивільних об’єкти.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім виступив у дискусійній панелі в Давосі (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube