Росіяни шкідливі і для природи: збитки від засмічені землі внаслідок ракетних ударів по ЧНУ ім.П.Могили в Миколаєві склали майже 115 млн.грн.


09:5815.01.2023

Унаслідок ракетних ударів, завданих по будівлі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, завдано збитків на суму понад 114,8 мільйонів гривень за засмічення земельної ділянки будівельними відходами, уламками бойових частин ракет, снарядів.

Такі результати підрахунків наводить Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу, передає Інше ТВ.

Об’єм відходів, утворених унаслідок ракетних ударів, становить 101 кубічний метр.

Площа засміченої земельної ділянки становить 4800 квадратних метрів.

Ракетні удари, які стали руйнівними для університету, були завдані російськими агресорами 17, 19, 29 серпня 2022 року.

Розрахунок проведено на підставі «Методики визначення розміру шкоди, завданої землі, ґрунтам внаслідок надзвичайних ситуацій та/або збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану», затвердженої наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 04.04.2022 № 167.

Як повідомляло Інше ТВ, в 2022 році 19 серпня зранку російські окупанти знов обстріляли ЧНУ ім.П.Могили, який вже був обстріляний вночі 17 серпня.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Росіяни шкідливі і для природи: збитки від засмічені землі внаслідок ракетних ударів по ЧНУ ім.П.Могили в Миколаєві склали майже 115 млн.грн.' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube