Миколаївський паралімпієць Максим Яровий здобув командне «золото» Кубку світу

06:0624.12.2022

Миколаївський паралімпіець Максим Яровий і представник Тернопільщини Тарас Радь (клас сидячі) здобули «золото» Кубку світу в командному спринті (естафеті) в Фінляндії.

Про це повідомили у Національному параолімпійському комітеті України, передає Інше ТВ.

Кубок світу з лижних перегонів та біатлону проходив з 7 по 18 грудня у м. Вуокатті (Фінляндія).

У змаганнях приймали участь спортсмени з 21 країн світу. Національну паралімпійську збірну команду України представляли 25 спортсменів, серед яких був один миколаївець – Заслужений майстер спорту України Максим Яровий.

Миколаївець і тернополянин здобули золоту нагороду в передостанній день змагань.

Загалом, у доробку України на цьому Кубкові світу – 27 медалей, з яких 6 золотих, 8 срібних та 13 бронзових нагород!

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївські спортсмени завоювали 7 нагород на Міжнародному турнірі з бразильського джиу-джитсу (ФОТО)