Миколаївські спортсмени завоювали 7 нагород на Міжнародному турнірі з бразильського джиу-джитсу (ФОТО)

16:5723.12.2022

Змагання відбулись 18 грудня у місті Кишинів (Молдова).

Миколаїв представляли 7 спортсменів команди «ZR Team». Вони вибороли 7 індивідуальних медалей та 2 командне місце.

Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

Так, золоті нагороди турніру здобули Андрій Тріфонов, Васіліса Козелецька і Олександр Поддубний, срібні – Роман Сандул і Давід Іщенко, а бронзові – Дмитро Талагаєв і Іван Сандул.

Загалом миколаївські борці команди «ZR Team» цього року взяли участь у семи змаганнях, за результатами яких вибороли 33 медалі та 2 кубки.

Тренує юних спортсменів Євген Сандул.

Як повідомляло Інше ТВ, Збірна команда Миколаївської області завоювала бронзу командного чемпіонату України з синхронного плавання (ФОТО)