«Це буде абсолютно європейський і новий підхід до роботи» – новий голова ДСМВВТ Євгеній Ігнатенко зробив програмну заяву


22:3323.12.2022

Як повідомляло Інше ТВ, Євген Ігнатенко став головою Адміністрації судноплавства України.

На своїй сторінці в Фейсбук миколаївець, депутат Миколаївської облради Євгеній Ігнатенко, призначений на посаду керівника Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, зробив програмну заяву, передає Інше ТВ.

«Це буде абсолютно європейський і новий підхід до роботи. Держава – це сервіс. А сервіс має працювати на клієнта. У цьому випадку клієнти – це моряки, судновласники, транспортні компанії.

Ми будемо імплементувати європейські нормативи. Це не швидкий шлях: є певні процеси, узгодження. Але на цьому шляху не можна зупинятися.

Намітив ще багато планів, і вже з наступного тижня у роботі служби почнуться зміни», – написав Євгеній Ігнатенко і пообіцяв незабаром відзвітувати за два роки депутатської роботи.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Це буде абсолютно європейський і новий підхід до роботи» – новий голова ДСМВВТ Євгеній Ігнатенко зробив програмну заяву' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube