Медики Миколаївщини отримати 110 бронежилетів, в тому числі 10 дитячих, ще 47 передадуть медикам Херсонщини (ФОТО)


06:0618.12.2022

Від Львівського оборонного кластера та Харківського заводу засобів індивідуального захисту медики Миколаївської та Херсонської областей отримали 157 бронежилетів.

У тому числі – 10 дитячих, які буде використано для безпечного транспортування маленьких пацієнтів.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА з посиланням на начальника управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Максима Безносенко, передає Інше ТВ.

«110 бронежилетів будуть захищати життя медиків Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та забезпечувати безпечне транспортування дітей, ще 47 буде передано для захисту медичних працівників Херсонщини», – написав Максим Безносенко.

Бронежилети розроблені фахівцями Львівського оборонного кластера та конструкторами Харківського заводу засобів індивідуального захисту за участю медиків «екстренки» Харкова та виготовлені з використанням матеріалів, наданих The Renew Democracy Initiative.

На передачі обладнання були присутні директор Харківського заводу засобів індивідуального захисту Юрій Федоров, голова Львівського Оборонного кластера Максим Плєхов та співзасновники кластера Назарій Демчишак, Антон Федченко, Богдан Яринко й Руслан Яринко.

«Загалом у рамках проєкту для медиків, які працюють у прифронтових регіонах, буде передано 3000 спеціалізованих бронежилетів», – підсумував начальник управління охорони здоров’я.

Як повідомляло Інше ТВ, Національний музей історії України поповнить експонат з Миколаївщини – російський «бронежилет», який від кулі не захистить (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Медики Миколаївщини отримати 110 бронежилетів, в тому числі 10 дитячих, ще 47 передадуть медикам Херсонщини (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube