Помер колишній головний архітектор Миколаєва та віце-мер Володимир Гуллер


16:3112.12.2022

Сьогодні, 12 грудня, на 71-му році пішов з життя колишній заступник міського голови, колишній головний архітектор міста Миколаєва Володимир Гуллер.

Про це в Фейсбук повідомила його донька Ірина, передає Інше ТВ.

«Сьогодні не буде анекдотів та веселих постів. 12.12.22 назавжди залишиться чорним днем для нашої родини. Сьогодні помер мій тато, Гуллер Володимир Ілліч, Людина з великої літери, мега-сім’янин, мега-професіонал, мега-миколаївець! Сильний духом, активний, упертий, принциповий, ініціативний, цілеспрямований, жорсткий, справедливий, тямущий, гуморний і, звісно, всіма нами любимий! До нього можна було по-різному ставитися, але ніколи байдуже. Людина, яка зробила себе сама, багато дала нам і своєму улюбленому місту! Скільки планів у нього було після війни… Але у життя свої плани.

Я пишаюсь бути твоєю дочкою і ніколи тебе не підведу!

Про дату, час та місце прощання повідомимо додатково», – написала на сторінці Володимира Ілліча його донька.

Володимир Гуллер народився 22 січня 1952 року. 37 років працював в управлінні капітального будівництва міськвиконкому. В різні роки працював заступником Миколаївського міського голови, головним архітектором міста Миколаєва. Заслужений будівельник України, член-кореспондент Академії з будівництва України.

Як повідомляло Інше ТВ, Помер останній визволитель міста Миколаєва в часи Другої світової війни

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Помер колишній головний архітектор Миколаєва та віце-мер Володимир Гуллер' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube