Юні миколаївські легкоатлети зібрали комплект нагород на міжнародних змаганнях в Польщі (ФОТО)

15:5311.12.2022

10 грудня в польському місті Мисловіце відбувся фінал змагань з кросового бігу, на якому миколаївські легкоатлети зібрали комплект нагород.

Про це повідомляється в фейсбук-групі «Легка атлетика Миколаївщини», передає Інше ТВ.

Так, на дистанції 6,7 км вихованці Миколаївської СДЮСШОР з легкої атлетики мали такі результати: Валентина Колесник зайняла 1 місце, Нікіта Колодій – 2 місце, Віталій Карпенко – 3 місце, а Варвара Кривуля і Андрій Коптєв – 4-ті місця.

Тренують спортсменів Володимир Кілярський, Вікторія Львова-Грицак, Ірина Шаповалова, Вікторія Тамбовцева, Віталій Дудник.

Як повідомляло Інше ТВ, Команда юних важкоатлетів Миколаївщини стала другою на чемпіонаті України. Хто із спортсменів здобув нагороди