Команда юних важкоатлетів Миколаївщини стала другою на чемпіонаті України. Хто із спортсменів здобув нагороди

14:2408.12.2022

У Луцьку відбувся чемпіонат ГО ВФСT «Колос» з важкої атлетики серед ДЮСШ «Колос». Змагання були присвячені пам’яті А. Л. Хвесика.

В загальнокомандному заліку збірна Миколаївської області посіла друге місце. В активі наших важковаговиків 280 очок. Вони поступились лише волинянам.

Про це повідомили у відділенні НОК України в Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Переможцями змагань стали атлети з Миколаївщини Борис Слободський (до 55 кг, тренери Валерій Tюник, Юрій Гурин), Євгеній Алєксєєв (до 67 кг, тренер Юрій Гурин), Ярослав Кирток (до 73 кг, тренер Юрій Гурин), Денис Tіхомиров (до 89 кг, тренери Юрій Слободський, Юрій Гурин).

Срібними призерами стали Юлія Бовшенкова (до 55 кг, тренер Володимир Пастух), Вікторія Біньковская (до 64 кг, тренер Володимир Пастух), Вадим Потиліцин (до 67 кг, тренер Андрій Індичко) та Олександр Шишов (до 73 кг, тренери Юрій Гурин, Андрій Індичко).

Бронзову нагороду завоював Владисдав Пироженко (до 73 кг, тренер Андрій Індичко). Відзначимо й виступ Євгена Григоряна та Дениса Маринкевича, які у ваговій категорії до 73 кг посіли четверте та п’яте місця відповідно.

Як повідомляло Інше ТВ, Юні миколаївські велогонщиці здобули нагороди чемпіонату України