Колективу Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, центр якого в Миколаєві, представили нового керівника


09:1409.12.2022

У четвер, 8 грудня, перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов та начальник Управління СБУ в Миколаївській області Дмитро Нєвєдров представили колективу Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці нового начальника Романа Возняка.

Про це повідомили в пресслужбі ОВА, передає Інше ТВ.

Романа Возняка призначено на посаду начальника управління з 7 грудня 2022 року. Відповідний наказ підписано головою Державної служби з питань праці Ігорем Дегнерою.

Юрисдикція нещодавно створеного Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці із центром саме у Миколаєві буде поширюватись на Одеську, Миколаївську та Херсонську області.

Як повідомляло Інше ТВ, Кабмін об’єднав міністерства інфраструктури і розвитку громад та територій, його очолив Кубраков (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Колективу Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, центр якого в Миколаєві, представили нового керівника' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube