Відомий в Миколаєві Гліб Головченко очолив Укртелерадіопресінститут


06:3501.12.2022

Миколаївець Гліб Головченко очолив Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.

Колективу його представив олова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко, передає Інше ТВ.

«В його активі – десятки успішних медійних та освітніх проєктів. Зокрема, створений за його концепцією Коледж преси і телебачення в Миколаєві – перший в Україні вищий навчальний заклад 2-го рівня акредитації, який готує бакалаврів інформаційної діяльності. Також Головченко є автором ідеї, ініціатором і незмінним президентом з 1997 року Національного конкурсу шкільних газет, який переріс у Міжнародний конкурс шкільних медіа. Конкурс також є брендовим заходом для Національної спілки журналістів України.

Йому належить авторство понад 20 наукових та науково-публіцистичних публікацій в галузевих виданнях, монографій і посібників з питань розвитку засобів масової інформації в Україні, формування інформаційного суспільства, впровадження новітніх педагогічних моделей підготовки бакалаврів інформаційної діяльності в умовах інформаційного суспільства, розвитку шкільної преси в Україні тощо.

З 2007 року Гліб Головченко є секретарем Національної спілки журналістів України (НСЖУ)», – також йдеться в повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, В Миколаївській області утворено 3 місцевих військових адміністрації і призначено їх начальників

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Відомий в Миколаєві Гліб Головченко очолив Укртелерадіопресінститут' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube