Завдяки рішенню суду, до якого звернулась прокуратура, бюджет Миколаєва поповниться на понад 1,8 млн грн


18:0228.11.2022

Господарський суд Миколаївської області задовольнив позов Окружної прокуратури міста Миколаєва та стягнув з товариства з обмеженою відповідальністю до бюджету м. Миколаєва понад 1,8 млн грн за користування земельною ділянкою комунальної власності.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Так, прокурором доведено, що товариство, придбавши комерційний об’єкт на ділянці комунальної власності площею 1 га, з лютого 2020 року стало стороною за договором оренди землі, що діяв між міською радою і попереднім власником вказаного об’єкту. Саме тому товариство було зобов’язане систематично сплачувати кошти, визначені договором оренди землі.

Але всупереч умовам договору та вимогам закону товариство не сплатило до бюджету визначену суму орендної плати за користування землю.

Суд дійшов висновку про обґрунтованість правової позиції прокурора та повністю задовольнив позов.

Загалом, у 2022 році за позовами окружної прокуратури судами вже зобов’язано недобросовісних землекористувачів сплатити до міського бюджету 3 млн грн заборгованості по платі за землю, яка виникла ще до початку війни.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині у приватну власність передали частину річки. Тепер за рішенням суду її повернули Арбузинській тергромаді

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Завдяки рішенню суду, до якого звернулась прокуратура, бюджет Миколаєва поповниться на понад 1,8 млн грн' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube